Beran

Osm mečů

živel   |   oheň

Tarotová karta Osm mečů

Horoskop lásky

Karta Osm mečů naznačuje, že v oblasti lásky něco nebo někdo neustále kříží Vaše plány a vměšuje se do Vašeho štěstí. Mohou to být rodiče, ctitel, bývalý partner nebo jen vlastní myšlenky. Berani, horoskop na rok 2016 proto říká, že lepší bude vyčkat než zbrkle jednat.

V roce 2016 Vás bude trápit nedostatek vytrvalosti. Pokud se ocitnete v milostném trojúhelníku, můžete být snadno ve vleku jeho dvou ostatních vrcholů. Ovšem štěstí se nakonec přikloní na Vaši stranu. Pokud budete dostávat milostné dopisy od někoho, po kom ani za mák netoužíte, shovívavě jej nechávejte žít v naději a radujte se z toho, že jste žádoucí.

Spíše však pocítíte jistou nesvobodu nebo překážku. Pokud Vás chce protějšek přikovat k plotně a žehlícímu prknu, ukažte mu, že meče na této kartě snadno přetnou jakákoli pouta. Berani, horoskop radí, v roce 2016 důvěřujte vlastním schopnostem a nebojte se po zralé úvaze opustit vše, co Vás svazuje. Ke štěstí dojdete opatrně, díky pevné vůlí a rozhodnému avšak zároveň rozvážnému jednání.

Tarotová karta Osm mečů