Blíženci

Dva disky

živel   |   vzduch

Tarotová karta Dva disky

Horoskop lásky

Karta Dva disky představuje změnu. Blíženci, horoskop na rok 2016 tedy říká, že se můžete těšit na spoustu nových zážitků a podnětů v partnerské oblasti. Had, který se zakusuje do vlastního ocasu, je znamením, že zvraty v lásce budou nekonečné. Záleží však na Vaší povaze, zda Vás neustálé novinky nabijí novou energií (dočkáte se vytoužené změny, vykročíte z nudného stereotypu atd.) nebo zda Vás budou vysilovat (raději byste klid a pohodu a místo toho Vám Amorovy šípy nedají spát).

Rok 2016 posílí Vaše schopnosti kombinovat, koordinovat a řešit několik věcí najednou. Blíženci, pokud patříte spíše mezi záletníky nebo upřednostňujete vztahy bez závazků, budete jich nyní bez problémů zvládat klidně i několik současně. S lehkostí najdete správná slova, kterými dokážete protějšku zalichotit. Hravě se přizpůsobíte rozmanitým požadavkům partnera. A rozhodování Vám nebude činit žádné potíže.

Pokud jste šťastně zadní, připravte se na to, že i tak život přinese mnoho překvapení – možná dostanete kytici od neznámého ctitele, možná pozvání na dovolenou, možná se Vám začne v noci zdát o krásném princi, možná Vám někdo mladší složí básničku. Tak či onak, rok 2016 nebude rozhodně nudný. Horoskop radí, berte lásku s lehkostí a humorem.

Tarotová karta Dva disky