Býk

Císař

živel   |   země

Tarotová karta Císař

Horoskop lásky

Karta Císař ukazuje korunovanou mužskou postavu, pravého vládce, s odznaky královské důstojnosti. Býci, horoskop na rok 2016 tak naznačuje dvě možnosti: 1) Muž s charismatickými schopnostmi a rozhodným jednáním bude tím, kdo naplní Vaše hluboké city. 2) Skutečnou lásku a pocit vnitřního uspokojení získáte pouze tak, že podpoříte Vaše sebeovládání a organizační talent (Vaše vůdcovské schopnosti). Velmi pravděpodobně však k cíli povedou obě cesty společně ruku v ruce.

Celá karta je ohnivě červená a Císař na drží žezlo s hlavou berana. I za jeho zády vystrkují hlavu dva horští berani. Tyto symboly napovídají, partner Býka bude zřejmě tvrdohlavý a energický paličák. Při výletu na Vesuv, v sauně nebo za horkého letního dne bude jistě ve svém živlu.

Včeličky na Císařových šatech připomínají pilnost a pracovitost, kterou si láska v roce 2016 vyžádá. Nezanedbávejte proto společné chvíle a těšte se, jaké bohatství Býkům přinesou. U nohou Císaře je ještě jeden krotký a ochočený beránek. Jste to snad Vy u nohou svého protějšku nebo naopak on, pokud se sami pasujete do role Císaře? Horoskop na rok 2016 nechává již odpověď na Vás!

Tarotová karta Císař