Panna

Princ disků

živel   |   země

Tarotová karta Princ disků

Horoskop lásky

Karta Princ disků Pannám jistě udělá v lásce radost. Jezdec na voze taženém býkem (všimněte si i přilby zdobené rovněž okřídlenou býčí hlavou) ztělesňuje element „země“, který je Pannám velmi blízký. Princ disků je solidní muž, který rozumí své práci (geometrická koule v levé ruce) a dokáže ji korunovat úspěchem (žezlo). Tento muž má rovněž rád pevné zázemí (robustní vůz) a svůj život manažersky dobře zvládá (otěže, které krotí statného býka).

Horoskop lásky na rok 2016 pro Panny tak přináší jasné poselství: v oblasti vztahů spoléhejte především na rozum a pragmatický přístup. Kdo čeká bláznivá dobrodružství nebo ztřeštěné románky, bude pravděpodobně zklamán. Buď se nedostaví a pokud ano, nepřinesou Vám zřejmě štěstí.

Pokud jste nezadaní, hledejte mladý a silný protějšek – praktického a pracovitého člověka. Někoho, kdo je svědomitý, trpělivý a dokáže kariéru budovat krůček po krůčku vlastními zásluhami. Horoskop předpovídá, že odměnou Vám bude stabilní a vytrvalá láska, odolný svazek plný důvěry.

Tarotová karta Princ disků