Rak

Dvě hole

živel   |   voda

Tarotová karta Dvě hole

Horoskop lásky

Karta Dvě hole přináší nadvládu v lásce pro rok 2016. Všimněte si ohnivé červené barvy vyzařující z ilustrace. Raci, budete plni elánu a energie, která najde své uplatnění v oblasti citů a vztahů. Vaše srdce bude jako žhnoucí pochodeň, kterou nebude snadné uhasit. Naopak, Vaše příkladná vroucnost se může šířit i mezi ostatní.

Dvě hole přes sebe napovídají, že někdo zkříží Vaše romantické touhy. Přijde dopis od neznámého ctitele? Osmělí se někdo z kolegů v práci a pozve Vás na večeři? Zadíváte se do očí mladého prodavače? Jakékoli takové překvapení jistě Raky potěší a zvedne jejich sebevědomí! Uvědomíte si, že nejste ze žuly, ale že v žilách máte skutečnou horkou krev. Horoskop také upozorňuje, že Vaše vůle bude silná. Nebojte se ji tedy projevit a sledovat vlastní štěstí.

Raci, horoskop radí, pokud se před Vámi objeví těžké rozhodování, hledejte inspiraci a odvahu ve svém srdci. Statečně se vydejte vpřed a nepřešlapujte na místě. Hole vybízejí k jednání. Pokud Vás začne zlobit partner, vezměte jednu z holí a přetáhněte ho s ní bez milosti po zádech. Ať vidí, že jste stateční a odhodlaní.

Tarotová karta Dvě hole