Ryby

Sedm mečů

živel   |   voda

Tarotová karta Sedm mečů

Horoskop lásky

Karta Sedm mečů nabádá k ostražitosti. Podle horoskopu lásky na rok 2016 se Ryby setkají s neupřímností a nečestným jednáním. Někdo blízký ve Vašem okolí bude bude natolik slabý, že se dá raději na ústup místo toho, aby čelil pravdě a výzvám, které do mezilidských vztahů vstupují. Možná se někomu z rodiny nebude líbit, jakého partnera jste si zvolili, ale neřekne Vám to upřímně do očí. Možná, že Vašemu partnerovi nebude po chuti Vaše práce, škola nebo někteří přátelé, ale raději o tom bude lhát a kout pikle.

Ryby, ten, koho karta Sem mečů popisuje, nemá jasný plán a vyhýbá se přímému a účinnému řešení. Obvykle se však takový přístup nakonec obrátí proti němu.

Dejte si rovněž pozor, abyste se výše popsané tendence nakonec neobjevili také u Vás. Vyvarujte se v lásce zbrklému jednání. Myslete na následky Vašich rozhodnutí. Horoskop Ryby vyzývá, aby více než dříve zvažovali, co s sebou nese někomu své slovo dát a nebo naopak nějakému závazku nedostát. Nesnažte se však problémům vyhnout. Řešte je s klidem a předstihem. Komunikujte.

Tarotová karta Sedm mečů