Váhy

Hvězda

živel   |   vzduch

Tarotová karta Hvězda

Horoskop lásky

Karta Hvězda je šťastným znamením v horoskopu Vah. Hvězda dokáže pozitivním způsobem ovlivnit probíhající partnerství nebo vztah, který je teprve na obzoru. Můžete se těšit na zesílení Vaší dosavadní lásky a milostných zážitků (především v duchovní oblasti, avšak ani tělesná rozkoš nezůstane pozadu).

Váhy, v případě, že jste s partnerem nešťastní, osušte rychle slzy. Hvězda značí naději – zlepšení je v dohlednu. A pokud jste aktuálně bez závazků, případně se rozhodnete lásku opustit, vezte, že se v roce 2016 dočkáte vytouženého protějšku, který naplní Vaše očekávání. Ať už platonická či skutečná, láska Vás nemine!

Horoskop pomocí karty Hvězda také povzbuzuje sebedůvěru Vah. Slibná budoucnost závisí i na tom, jak moc jí vyjdete vstříc. Jak se však říká: „Štěstí přeje připraveným“. Vy tedy musíte štěstí věřit, aby mohlo přijít a vstoupit do Vašeho života. Úsměv na rtech potěší Vás, když se podíváte do zrcadla, ale i partnera, který Vám bude lásku opětovat. Váhy, v roce 2016 Vás čekají intenzivní zážitky.

Tarotová karta Hvězda