lasku.cz

Hledáte pravou lásku? Vychutnáváte si lásku? Nebo Vás láska právě opouští?

V našich horoskopech najdete potřebnou inspiraci a cenné rady, jak na lásku v roce 2016 vyzrát! Přečtěte si, co tarotové karty radí v partnerských vztazích i přátelství. Zajímá Vás, jak budete vycházet s kolegy v práci nebo s Vaší zvědavou sousedkou? Jste na správném místě!

Naše horoskopy prozradí, jaké tendence budou během roku 2016 převládat v oblasti citů. Bude domácí atmosféra připomínat malebnou a rozkvetlou louku nebo spíše Vesuv před výbuchem? Zasáhne Vaše srdce Amorův šíp nebo romantické opojení vystřídá arktická zima?

Více
Tarotová karta Osm mečů

Beran

Osm mečů

Karta Osm mečů naznačuje, že v oblasti lásky něco nebo někdo neustále kříží Vaše plány a vměšuje se do Vašeho štěstí. Mohou to být rodiče, ctitel, bývalý partner nebo jen vlastní myšlenky. Berani, horoskop na rok 2016 proto říká, že lepší bude vyčkat než zbrkle jednat.

Tarotová karta Císař

Býk

Císař

Karta Císař ukazuje korunovanou mužskou postavu, pravého vládce, s odznaky královské důstojnosti. Býci, horoskop na rok 2016 tak naznačuje dvě možnosti: 1) Muž s charismatickými schopnostmi a rozhodným jednáním bude tím, kdo naplní Vaše hluboké city.

Tarotová karta Dva disky

Blíženci

Dva disky

Karta Dva disky představuje změnu. Blíženci, horoskop na rok 2016 tedy říká, že se můžete těšit na spoustu nových zážitků a podnětů v partnerské oblasti. Had, který se zakusuje do vlastního ocasu, je znamením, že zvraty v lásce budou nekonečné.

Tarotová karta Dvě hole

Rak

Dvě hole

Karta Dvě hole přináší nadvládu v lásce pro rok 2016. Všimněte si ohnivé červené barvy vyzařující z ilustrace. Raci, budete plni elánu a energie, která najde své uplatnění v oblasti citů a vztahů.

Tarotová karta Čtyři meče

Lev

Čtyři meče

Karta Čtyři meče je symbolem pro období klidu. Horoskop vyzývá Lvi k nečinnosti v roce 2016. Spíše než zbrklé jednání Vám prospěje pohroužit se do vlastního nitra a meditovat o Vašich pocitech a dojmech.

Tarotová karta Princ disků

Panna

Princ disků

Karta Princ disků Pannám jistě udělá v lásce radost. Jezdec na voze taženém býkem (všimněte si i přilby zdobené rovněž okřídlenou býčí hlavou) ztělesňuje element země, který je Pannám velmi blízký.

Tarotová karta Hvězda

Váhy

Hvězda

Karta Hvězda je šťastným znamením v horoskopu Vah. Hvězda dokáže pozitivním způsobem ovlivnit probíhající partnerství nebo vztah, který je teprve na obzoru.

Tarotová karta Kolo štěstí

Štír

Kolo štěstí

Karta Kolo štěstí v horoskopu lásky naznačuje, že se Štíři budou muset připravit na osudový zvrat. Váš život se odehrává v určitých cyklech (jednou jste dole, jednou nahoře – stejně jako tři postavy které se na kartě drží kola).

Tarotová karta Mág

Střelec

Mág

Karta Mág v horoskopu lásky ukazuje na atraktivitu Střelců, které v roce 2016 dosáhnou. Přichází období, kdy budete ostatní silně přitahovat, až fascinovat. Mág je mistr kouzel a umí s ostatními manipulovat.

Tarotová karta Pět disků

Kozoroh

Pět disků

Karta Pět disků v horoskopu lásky ukazuje na potíže. Rok 2016 bude pro Kozorohy představovat těžké období. Připravte se proto na nejistotu, která bude Váš citový život doprovázet.

Tarotová karta Tři poháry

Vodnář

Tři poháry

Karta Tři poháry je velmi příjemným poselstvím tarotového horoskopu Vodnářů. Tři poháry ztělesňují citové bohatství. V roce 2016 Vás tak čeká v lásce nadbytek a blahobyt. Ten se může projevit více způsoby.

Tarotová karta Sedm mečů

Ryby

Sedm mečů

Karta Sedm mečů nabádá k ostražitosti. Podle horoskopu lásky na rok 2016 se Ryby setkají s neupřímností a nečestným jednáním. Někdo blízký ve Vašem okolí bude bude natolik slabý, že se dá raději na ústup místo toho, aby čelil pravdě a výzvám, které do mezilidských vztahů vstupují.

Znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu ukazuje, ve kterém souhvězdí se nacházelo Slunce ve chvíli Vašeho narození. Níže naleznete odkazy na podrobné charakteristiky všech dvanácti znamení.

Beran

Beran

21. březen až 20. duben

Býk

Býk

21. duben až 20. květen

Blíženci

Blíženci

22. květen až 21. červen

Rak

Rak

22. červen až 22. červenec

Lev

Lev

23. červenec až 22. srpen

Panna

Panna

23. srpen až 22. září

Váhy

Váhy

23. září až 23. říjen

Štír

Štír

24. říjen až 22. listopad

Střelec

Střelec

23. listopad až 21. prosinec

Kozoroh

Kozoroh

22. prosinec až 20. leden

Vodnář

Vodnář

21. leden až 20. únor

Ryby

Ryby

21. únor až 22. březen