Býk

Císařovna

živel   |   země

Tarotová karta Císařovna

Horoskop lásky

Moudrá a uvážlivá láska bude vévodit v roce 2017. Pro Císařovnu a stejně tak i pro Býky bude stěžejní hodnotou důvěra. Horoskop napovídá, že touha ovládat ostatní odejde do ústraní a v popředí se ocitne harmonická schopnost lásku bezelstně dávat i přijímat. Císařovna je symbolem mateřské lásky (miluji Tě, protože jsi), která je přímočará a odlišná od mužské lásky (miluji Tě za to, jaký jsi). Vrabec, holubice, včely na šatech, pelikán i bílý orel jsou stvořeni pro let ve vzduchu a symbolizují tak duchovní podstatu. V citovém životě Býků, kteří jsou jinak materiálně založeni, bude proto hrát tentokrát významnou roli vyšší spirituální poselství.

Lotosový květ připomíná čistotu a znovuzrození, možnou duševní „obrodu“. Více než jindy si uvědomíte, že plné nákupní tašky jsou přece jen méně důležité než pocit, že s někým skutečně intenzivně souzníte. Krásný pták ve spodní části karty je také připomínkou pohádky o ošklivém kačátku, které se proměnilo v přitažlivou labuť. I Vy zjistíte, že dokážete „rozkvést“, pokud se zaměříte na ženský princip uvnitř Vás. Nepodmiňovaná láska je tou správnou cestou pro Býky. Jeden měsíc, který roste, a druhý, jež couvá, společně naznačují, že Váš život by měl být spojitou a vyrovnanou cestou.



Tarotová karta Císařovna

Zjistěte více po telefonu

Irma – Výklad karet, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Minulé životy a karma

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Vzácné kameny jsou uspořádány do kruhového diagramu, který naznačuje, jak vstřícné a blízké vztahy jsou dány jednotlivým znamení zvěrokruhu v roce 2017. Čím blíže jsou dva kameny u sebe, tím je i pravděpodobnější, že vztahy těchto dvou znamení budou intenzivní a vzájemně provázané. Láska nebo přátelství těch znamení, které jsou od sebe více vzdáleny, bude mít samostatnější a nezávislejší podobu. V centru diagramu je stříbrná mince svobody, kolem níž všechna znamení obíhají podobně jako planety kolem Slunce. Svoboda je totiž nezbytnou, často i centrální, součástí každého láskyplného vztahu. Zkuste si do jednotlivých kamenů promítnou sebe, Vaše blízké i přátele. Konstelace jednotlivých znamení Vám napoví, kde má láska a přátelství k sobě blízko a kde daleko.

Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Býci, podle horoskopu vzácných kamenů jsou Vám v roce 2017 nejblíže Ryby a Váhy, s delším odstupem pak Panny. Ryby dokáží v nebývalé míře podpořit Vaši fantazii a tvůrčího ducha. Váhy budou pro Býky zase dobrým vzorem či partnerem při tanci, cvičení a pohybových aktivitách. Panny Vám pro změnu pomohou v duševní oblasti překonat aktuální soužení a dávné strasti. Výrazně vzdáleni od Býků jsou naopak Lev a Střelec. Lvi si z Vás budou patrně utahovat a možná se dokonce pokusí Vás před ostatními zesměšnit. Střelci pro změnu založí ruce přes sebe a když u nich budete hledat radu či pomoc, odejdete patrně s prázdnou.