Kozoroh

Universum

živel   |   země

Tarotová karta Universum

Horoskop lásky

Završení lásky je poselstvím horoskopu pro Kozorohy v roce 2017. Karta Universum je symbolem sjednocení protikladů, dokončení nějaké životní fáze – jednoduše řečeno je „cílem na vytyčené trase. Ať už v lásce prožíváte jakékoli období, můžete očekávat, že během roku získáte harmonický pocit, že se věci „usazují“ a přichází ten správný a žádoucí stav.

Boží oko Kozorohům připomíná, že dojdou zásadního prozření. Vesmír, který je na kartě vidět, zdůrazňuje popření egoistických tendencí. V citech nejde jen o Vás, ale o celý svět, o všechny okolo. Je to možná trochu patetické sdělení, ale nyní skutečně lépe než kdy dříve pochopíte a hlavně ucítíte, že jste součástí širšího smysluplného celku (rodiny, sportovního týmu, pracovního kolektivu atd.).

Když je nějaká věc dokončena, je třeba ji nadále udržovat. I nově postavený dům vyžaduje údržbu stejně jako krásná zahrada pravidelnou péči. Ani Vy proto nesmíte usnout na vavřínech. Horoskop apeluje na Vaše srdce, aby dokázalo „procítit“ skutečně celý vesmír a postarat se o něj.

Když spatříte hada, vzpomeňte si na pohádku o Malém princi (Antoine de Saint-Exupéry). Had jej musel uštknout, aby se jeho duše mohla vrátit na jeho vzdálenou planetu, protože jeho tělo bylo příliš těžké na takovou cestu. Za ženskou postavou se otevírá daleký vesmír, do kterého lze jistě vstoupit. Kozorozi, bude tak záležet především na Vás, zda se rozhodnete vykročit na novou cestu (nezapomeňte ale, že Malý princ musel obětovat své tělo) a nebo setrvávat delší čas v příjemné harmonii, která provází zdolání cíle.Tarotová karta Universum

Zjistěte více po telefonu

Irma – Výklad karet, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Minulé životy a karma

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Vzácné kameny jsou uspořádány do kruhového diagramu, který naznačuje, jak vstřícné a blízké vztahy jsou dány jednotlivým znamení zvěrokruhu v roce 2017. Čím blíže jsou dva kameny u sebe, tím je i pravděpodobnější, že vztahy těchto dvou znamení budou intenzivní a vzájemně provázané. Láska nebo přátelství těch znamení, které jsou od sebe více vzdáleny, bude mít samostatnější a nezávislejší podobu. V centru diagramu je stříbrná mince svobody, kolem níž všechna znamení obíhají podobně jako planety kolem Slunce. Svoboda je totiž nezbytnou, často i centrální, součástí každého láskyplného vztahu. Zkuste si do jednotlivých kamenů promítnou sebe, Vaše blízké i přátele. Konstelace jednotlivých znamení Vám napoví, kde má láska a přátelství k sobě blízko a kde daleko.

Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Kozorozi, podle horoskopu vzácných kamenů jsou Vám v roce 2017 nejblíže Střelci a Vodnáři. Střelci se Vám mohou jindy zdát vypočítaví a prodejní, ale tento rok si jednoduše vzájemně padnete do noty. Vodnáři budou pro změnu ideální společníci na lavičce v parku, kde můžete společně sledovat láskyplné námluvy hrdliček. Na opačné straně od Kozoroha je Panna a Býk. Panny Vás budou dohánět k šílenství svým nutkavým tázáním (Vy chcete klid nalézt o ony asi jen stále hledat). Býci se pro změnu projeví jako velmi přítulná stvoření. Ovšem to ať si raději seženou plyšového medvídka. Kozoroh má totiž ostrá kopyta i rohy.