Lev

Velekněžka

živel   |   oheň

Tarotová karta Velekněžka

Horoskop lásky

Láska Lvů bude v roce 2017 připomínat hon a čarodějné praktiky. Velekněžka je obdobou Artemis, řecké bohyně lovu a bohyně Měsíce. Poznáte ji podle luku a šípů na klíně. Nechybí ji skvělá intuice (schopnost trefit šípem pohybující se cíl) a sebedůvěra (rozdává smrtelníkům náhlou smrt, avšak stejně může i uzdravovat nemocné). Proto ani Lvi nebudou postrádat během roku tyto kvality.

Její luk může být také nástrojem, který slouží k tvorbě magických kouzel. I tak dokáže lovit svoji „kořist“. Je to bytostně panenská kráska, která svým šarmem a pronikavým pohledem v ostatních vzbuzuje zájem, lásku a silné city. Lvi, horoskop Vás nabádá, buďte jako ona a ostatní si Vás budou předcházet. Ať již místo elixíru použijete nevšední parfém nebo místo lukostřelby zaskočíte protivníka v diskusi ostrými argumenty, rozhodně máte šanci vystoupit z vlastního stínu. Snadno vzbudíte zvědavost a posléze i náklonnost druhých. Ostatně, kdo by nechtěl mít na své straně samotnou bohyni.

Krystaly, semena a lusky symbolizují počátky života. Ve vztahu Vás tedy čeká tvůrčí období. Velekněžka v rukách rozpíná kouzelnou síť do které lapí každého, koho si zamane. Velbloud obklopený ovocem a květy je metaforou návratu do oázy, je „cestou domů“ – putováním k Vaší vlastní niterné spokojenosti.Tarotová karta Velekněžka

Zjistěte více po telefonu

Béda – Numerologie, Práce s kyvadlem, Runy

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Život si s vámi krutě zahrává?
Svěřte se mi, spolu vše vyřešíme!
Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20! Numerolog Béda

SMS pište ve tvaru VYLOZ BEDA a váš text na 904 30 46

Oskar – Numerologie, Výklad karet, Astrologie

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Kdy do vašeho života vstoupí láska? Povím vám to, zavolejte mi! Numerolog a kartář Oskar na tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ OSKAR a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Vzácné kameny jsou uspořádány do kruhového diagramu, který naznačuje, jak vstřícné a blízké vztahy jsou dány jednotlivým znamení zvěrokruhu v roce 2017. Čím blíže jsou dva kameny u sebe, tím je i pravděpodobnější, že vztahy těchto dvou znamení budou intenzivní a vzájemně provázané. Láska nebo přátelství těch znamení, které jsou od sebe více vzdáleny, bude mít samostatnější a nezávislejší podobu. V centru diagramu je stříbrná mince svobody, kolem níž všechna znamení obíhají podobně jako planety kolem Slunce. Svoboda je totiž nezbytnou, často i centrální, součástí každého láskyplného vztahu. Zkuste si do jednotlivých kamenů promítnou sebe, Vaše blízké i přátele. Konstelace jednotlivých znamení Vám napoví, kde má láska a přátelství k sobě blízko a kde daleko.

Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Lvi, podle horoskopu vzácných kamenů jsou Vám v roce 2017 nejblíže Berani a Střelci. Ti první, Berani, podpoří Vaši obratnost. Pokud se znásobí živel ohně, který mají Lvi a Berani společný, vznikne skutečně energický náboj, někdy pravda možná až příliš třaskavá směs. Střelci se Vám pro změnu odvděčí velmi kolegiálním přístupem. Vzdáleni od Lva jsou Býk a Ryby. Býci Lvům nedají nic zadarmo a v případě sporu se budou hádat i o poslední kolečko salámu. Ryby Vám připraví krušné chvilky svými kanadskými žertíky. Jsou schopné Vás bez upozornění polít i vědrem studené vody (Lvi, snad abyste pro všechny případy měli již nyní raději v kapse vodě-odolný mobil).