Panna

Vůz

živel   |   země

Tarotová karta Vůz

Horoskop lásky

Panny čeká v roce 2017 v lásce změna a pohyb. Rytíř na kartě sedí v meditativní poloze se zkříženýma nohama a mohutný alegorický vůz se teprve chystá na svoji cestu. Je to jako nádech a výdech – pohyb a klid.

Čtyři sloupy vypadají jako čtyři mohutné pilíře, jež podpírají celá nebesa. Čtyři sfingy (andělé cherubové) zastupují čtyři základní živly – oheň, vodu, zemi a vzduch. Jak je zřejmé, tento vůz je ohromný a uvádí do chodu snad celý vesmír. Láska Panen proto bude stejně mocná a ovlivní řadu věcí.

Postava na voze je celá zahalena v brnění, takže ji nevidíme do tváře. Víme jen, že vládne světu (vůz vypadá spíše jako královský trůn) a v rukou drží kolo štěstí nebo dokonce Svatý grál. Horoskop tak naznačuje, že Panny mohou získat v roce 2017 díky lásce nezměrné bohatství.

Brnění s deseti hvězdami představuje deset správných rozhodnutí, které září jako drahokamy, protože nebyly vykonány unáhleně, ale naopak byly vybroušeny rozmyslem do tvaru skvělých briliantů. Můžete se tak těšit na to, že v zásadních otázkách během roku zvolíte ta správná řešení.

Čeká Vás vnitřní růst. Ten však musí být skutečný. Horoskop upozorňuje, že byste se měli vyhnout lacinému úniku od reality jako jsou bezuzdné avantýry nebo opojné drogy. Jen ryzí vztahy a city Vás mohou v životě posunout dále. Nezapomeňte, že změna má nesmírnou kouzelnou moc: „Abracadabra“ je magické zaříkadlo, které je velmi nenápadně napsáno spojitou linkou na baldachýnu nad rytířem. Navíc silnice před vozem je dlážděna zlatými cihlami. Je tedy královskou cestou lásky a rozvoje. Panny, pokud dokážete ovládnout / zapřáhnout živly kolem i uvnitř Vás a pokud dokážete vybrousit Vaše rozhodnutí v pravé drahokamy, pak horoskop předpovídá, že Vás čeká skvělý partnerský život.Tarotová karta Vůz

Zjistěte více po telefonu

Hanka – Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Vzácné kameny jsou uspořádány do kruhového diagramu, který naznačuje, jak vstřícné a blízké vztahy jsou dány jednotlivým znamení zvěrokruhu v roce 2017. Čím blíže jsou dva kameny u sebe, tím je i pravděpodobnější, že vztahy těchto dvou znamení budou intenzivní a vzájemně provázané. Láska nebo přátelství těch znamení, které jsou od sebe více vzdáleny, bude mít samostatnější a nezávislejší podobu. V centru diagramu je stříbrná mince svobody, kolem níž všechna znamení obíhají podobně jako planety kolem Slunce. Svoboda je totiž nezbytnou, často i centrální, součástí každého láskyplného vztahu. Zkuste si do jednotlivých kamenů promítnou sebe, Vaše blízké i přátele. Konstelace jednotlivých znamení Vám napoví, kde má láska a přátelství k sobě blízko a kde daleko.

Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Panny, podle horoskopu vzácných kamenů jsou Vám v roce 2017 nejblíže Raci, Blíženci a s menším odstupem i Býci. Raci Vám dokáží poradit, jak udělat z Vaší domácnosti skvěle fungující stroj. Blíženci se stanou kýženou inspirací, kterak si lze užívat komfortu a pohodlí. A Býci Vás naučí, jak zasáhnout vytyčený cíl s neochvějnou přesností. Na opačné straně od Panny se nachází Vodnář a Kozoroh. Vodnáři se mohou ukázat jako nepřející, když se pokusí sypat písek do soukolí Vaší lásky a štěstí. Kozoroh dá zase často volný průchod svým citům, což může Panny poněkud zaskočit a uvést přinejmenším do rozpaků.