Ryby

Pět pohárů

živel   |   voda

Tarotová karta Pět pohárů

Horoskop lásky

V lásce Ryb se vyskytne v roce 2017 zklamání. Vidíte, jak dva květy uvadají a opadají? Stejně tak lehce může ochabnout i energie, která dává sílu Vašemu partnerskému vztahu. Nebuďte však smutní. Vše zlé je vždy pro něco dobré. Horoskop Rybám tlumočí tuto myšlenku: za mraky, které se objeví na obloze, je vždy třeba vidět i slunce, které nakonec zase vyjde.

Sklo pohárů naznačuje, že štěstí je křehké jako „ze skla“. Musíte si ho proto vážit a střežit jej ve chvílích, kdy jej máte. Červená obloha pak věští silné emoce (hněv, vztek, závist, nenávist atd.), které mohou provázet období zklamání.

Stonky leknínu se stáčí a vytváří tři symboly. Nahoře je patrné srdce, ve střední části pak otočený pentagram a dole lze rozeznat obrys motýla. Srdce je počátkem. Obrácený pentagram pak harmonií kosmu, kterou osud převrátil vzhůru nohama. Konečně motýl symbolizuje lidskou duši (poté, co se housenka zakuklí, lze na nově se vylíhnuvšího motýla pohlížet právě jako na housenčino zmrtvýchvstání, kdy její duše odlétá z těla).

Pokud se v lásce Ryb vyskytne zklamání, přijměte jej jako výzvu – jako příležitost k duchovnímu růstu (motýl) a očekávání lepších zítřků.Tarotová karta Pět pohárů

Zjistěte více po telefonu

Berta – Výklad karet, Práce s kyvadlem

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Vzácné kameny jsou uspořádány do kruhového diagramu, který naznačuje, jak vstřícné a blízké vztahy jsou dány jednotlivým znamení zvěrokruhu v roce 2017. Čím blíže jsou dva kameny u sebe, tím je i pravděpodobnější, že vztahy těchto dvou znamení budou intenzivní a vzájemně provázané. Láska nebo přátelství těch znamení, které jsou od sebe více vzdáleny, bude mít samostatnější a nezávislejší podobu. V centru diagramu je stříbrná mince svobody, kolem níž všechna znamení obíhají podobně jako planety kolem Slunce. Svoboda je totiž nezbytnou, často i centrální, součástí každého láskyplného vztahu. Zkuste si do jednotlivých kamenů promítnou sebe, Vaše blízké i přátele. Konstelace jednotlivých znamení Vám napoví, kde má láska a přátelství k sobě blízko a kde daleko.

Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Ryby, podle horoskopu vzácných kamenů jsou Vám v roce 2017 nejblíže Býk a Váhy. Býci Vám pomohou s orientací v současném složitém světě lépe než kdokoli jiný. Sledujte je jako střelku kompasu a jistě se neztratíte. Váhy Rybám učarují především díky vzájemné duševní atraktivitě. Žena šátkem od Hermès nebo muž s drahým perem Parker jsou jistě styloví, ale láska na první pohled může tentokrát vzniknout třeba i s rozcuchanými vlasy. Na opačné straně než Ryby se nachází Lev a Beran. Lvi dokáží Rybám lézt na nervy celých jedenáct měsíců v roce. Postačí ten dvanáctý k usmíření či sblížení? Těžko říct. Racionální Berani nemají tento rok šanci jít stejnou cestou jako Vy. Ryby totiž touží po volné plavbě hnané především intuicí.