Štír

Smrt

živel   |   voda

Tarotová karta Smrt

Horoskop lásky

Transformace a hledání nových obzorů budou typické pro lásku Štírů v roce 2017. Horoskop však upozorňuje, že Smrt není rozhodně žádným špatným znamením, které by Vás mělo děsit. Kostlivec s kosou pouze naznačuje, že Štíry čeká ve vztazích období změn. Něco starého končí a něco nového přichází. S nadsázkou lze říci, že Vás čeká jistá obdoba „znovuzrození. Může přijít skutečná krize vztahu, která Vás nakonec promění k lepšímu, nebo se jednoduše objeví na obzoru zbrusu nová láska.

Štíři, vidíte struny, které se proplétají kartou? Naznačují, jak intenzivně spolu věci souvisí. A především tyto struny budou kosou přeťaty, aby mohly vzniknout zase nové vztahy a vazby (samotná kosa rovněž symbolizuje i budoucí úrodu a žně). V dálce jsou již vidět kulatá vejce a lidské bytosti v nich. To jsou noví lidé, kteří přicházejí ovlivnit a možná i do značné míry změnit Váš život. Věřte, že jistě k lepšímu!

Kostlivec naznačuje, že ve věcech lásky může jít vše „až na kost“, tedy ke skutečnému základu všech citů. Královská koruna je imitací svatozáře. A nad ní vidíte bájného ptáka Fénixe, který je symbolem nesmrtelnosti. Tak jako on dokázal vstát z popela, i Vy, ať se již přihodí cokoli, víte, že dokážete jít dál.

Kdo píše dopis podruhé, napíše ho obvykle lépe. Po změnách, která Vás v lásce čekají, jistě budete silnější, znalejší a vyrovnanější. Zbavíte se pout, která Vás tíží a změníte vztahy kolem sebe tak, abyste se cíliti harmonicky a spokojeně.Tarotová karta Smrt

Zjistěte více po telefonu

Liliana – Jasnovidectví a věštění, Výklad karet

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Vzácné kameny jsou uspořádány do kruhového diagramu, který naznačuje, jak vstřícné a blízké vztahy jsou dány jednotlivým znamení zvěrokruhu v roce 2017. Čím blíže jsou dva kameny u sebe, tím je i pravděpodobnější, že vztahy těchto dvou znamení budou intenzivní a vzájemně provázané. Láska nebo přátelství těch znamení, které jsou od sebe více vzdáleny, bude mít samostatnější a nezávislejší podobu. V centru diagramu je stříbrná mince svobody, kolem níž všechna znamení obíhají podobně jako planety kolem Slunce. Svoboda je totiž nezbytnou, často i centrální, součástí každého láskyplného vztahu. Zkuste si do jednotlivých kamenů promítnou sebe, Vaše blízké i přátele. Konstelace jednotlivých znamení Vám napoví, kde má láska a přátelství k sobě blízko a kde daleko.

Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Štíři, podle horoskopu vzácných kamenů jsou Vám v roce 2017 nejblíže znamení Váhy, Vodnář a Kozoroh. Váhy, jindy nejisté a váhavé, Vás dokáží nečekaně strhnout ke skotačení a rozvernostem. S Vodnáři pro změnu Štíři nejspíše skočí nejprve do sněhové závěje a poté hned pod hřejivou peřinou. Kozorozi Štírům zase rozšíří obzory vzájemnou korespondencí a budou také vhodnými partnery na dalekých cestách. Vzdáleni od Štírů jsou Panna a Rak. Panny Vás potrápí svoji puntičkářskou zálibou v dokumentování a zaznamenávání i těch nejmenších detailů. Raci se Vám pro změnu zprotiví, když se den co den budou lesknout jako ze škatulky.