Střelec

Šest pohárů

živel   |   oheň

Tarotová karta Šest pohárů

Horoskop lásky

Rozkoš a potěšení se v roce 2017 ukáží jako charakteristické vlastnosti lásky Střelců. Šest pohárů představuje šest nádob, které oranžové lotosové květy plní uzdravujícím nektarem. Ten dokáže přinést spokojenost srdci i zahojit rány, které duši přivodily rozepře a velká zklamání.

Horoskop rovněž podněcuje Vaši fantazii. Střelci, všimněte si, že lotosové květy téměř „tančí“. I vy byste se proto měli v lásce odevzdat harmonii přirozených sil. Odměnou se dočkáte citového blahobytu, který uvolní nepříjemné napětí a přinese pokoj Vaší duši.

Někdo může uvnitř pohárů spatřovat i červené hady. Had s sebou nese mnoho pozitivních i negativních významů. Ovšem zde (stejně jako třeba i na okřídlené holi zvané Caduceus, která je symbolem lékařství) připomíná schopnost regenerace, tedy svlékání kůže.

Můžete se tak těšit, že Váš partnerský život nebude ovládán suchou teorií a učebnicovými poučkami „jak na to ...“. Střelcům se podaří nalézt skutečný přirozený pramen vnitřní energie a čerpat z něj sílu a inspiraci. To je jistě velmi dobrá zpráva!Tarotová karta Šest pohárů

Zjistěte více po telefonu

Jasmína – Výklad karet, Jasnovidectví bez pomocných prostředků

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Vzácné kameny jsou uspořádány do kruhového diagramu, který naznačuje, jak vstřícné a blízké vztahy jsou dány jednotlivým znamení zvěrokruhu v roce 2017. Čím blíže jsou dva kameny u sebe, tím je i pravděpodobnější, že vztahy těchto dvou znamení budou intenzivní a vzájemně provázané. Láska nebo přátelství těch znamení, které jsou od sebe více vzdáleny, bude mít samostatnější a nezávislejší podobu. V centru diagramu je stříbrná mince svobody, kolem níž všechna znamení obíhají podobně jako planety kolem Slunce. Svoboda je totiž nezbytnou, často i centrální, součástí každého láskyplného vztahu. Zkuste si do jednotlivých kamenů promítnou sebe, Vaše blízké i přátele. Konstelace jednotlivých znamení Vám napoví, kde má láska a přátelství k sobě blízko a kde daleko.

Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Střelci, podle horoskopu vzácných kamenů jsou Vám v roce 2017 nejblíže Lev, Vodnář a Kozoroh. Pokud jste někdy tvrdohlaví, láska nebo přátelství se Lvem dokáže z této vlastnosti udělat hotový měkoučký lesní mech. Vodnáři se osvědčí jako ryzí přátelská opora ve chvílích rozchodu nebo když se budete cítit ve vztahu odstrčeni či zanedbáváni. Kozoroh se Střelcem může být jedinečné duo, ať už na tanečním parketu, v pěvecké soutěži nebo v běžném životě. Vzdáleni od Střelců jsou Býk a Ryby. Býci Střelce snadno vytočí svoji mravokárnou snahou poučovat o všem možném. Dobrá rada je sice k nezaplacení, ale obvykle jen ta, která je skutečně žádána. Ryby zase vyvedou Střelce z míry tím, jak si dokáží spojovat určité souvislosti z Vašeho života. Nikdo přece nechce mít detektiva za zády.