Váhy

Blázen

živel   |   vzduch

Tarotová karta Blázen

Horoskop lásky

Láska u Vah v roce 2017 získá podobu blažené extáze, přímočaré zkušenosti i statečného jednání. Blázen je celý zelený, je bohem jara (Dionýsos). Horoskop tak připomíná, že Vaše láska bude omlazující – podobně jako každou krajinu z jara zaplaví květy a předzvěst bohaté úrody. U některých Vah dokonce mohou city nabýt formy bouřlivé puberty“. Pokud si všimnete, že v místě genitálií se na této kartě vyskytuje slunce, nemůžete zůstat již na pochybách.

Blázen jedná beze strachu. I když se mu do stehna právě zakusuje tygr, on upřeně hledí vpřed, nikoli vstříc nebezpečí. I Vy budete proto v roce 2017 méně dbát na citové hrozby, což může přinést velké ulehčení. Dlouhý stonek vinné révy omotává Bláznovo tělo, ale nechává mu zároveň dostatek prostoru. Na hrudi se stáčí do smyčky, která naznačuje srdce – nenechejte se tedy spoutat provazy lásky, dbejte na přiměřenou svobodu v partnerství, a vychutnávejte si jeho šťavnaté a opojné plody (víno). Ne nadarmo má Blázen v jedné ruce oheň a ve druhé prázdný pohár, jehož obsah patrně skončil právě v jeho hrdle.

Zářící holubice jako křesťanský symbol Váhám přináší pravdu a moudrost (Duch svatý), jež by měly společně každý vztah prodchnout. Nicméně díky svému vrkání je holubice rovněž znamením milostných hrátek. U noh blázna ostatně naleznete dvě nahé propletené postavy milenců, kteří spočinuli ve vášnivém polibku. Krokodýl je pro změnu staroegyptský bůh Sobek. Je to „dárce zeleně“, titulován rovněž jako jako „Pán Nilu“, ukazuje plodnou sílu řeky projevující se v nilských záplavách.

Váhy, můžete se těšit na rok bezprostředních zážitků a nápadů, který se v ideálním případě promění v partnerskou nirvánu.Tarotová karta Blázen

Zjistěte více po telefonu

Venuše – Výklad karet, Astrologie, Numerologie

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Vzácné kameny jsou uspořádány do kruhového diagramu, který naznačuje, jak vstřícné a blízké vztahy jsou dány jednotlivým znamení zvěrokruhu v roce 2017. Čím blíže jsou dva kameny u sebe, tím je i pravděpodobnější, že vztahy těchto dvou znamení budou intenzivní a vzájemně provázané. Láska nebo přátelství těch znamení, které jsou od sebe více vzdáleny, bude mít samostatnější a nezávislejší podobu. V centru diagramu je stříbrná mince svobody, kolem níž všechna znamení obíhají podobně jako planety kolem Slunce. Svoboda je totiž nezbytnou, často i centrální, součástí každého láskyplného vztahu. Zkuste si do jednotlivých kamenů promítnou sebe, Vaše blízké i přátele. Konstelace jednotlivých znamení Vám napoví, kde má láska a přátelství k sobě blízko a kde daleko.

Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Váhy, podle horoskopu vzácných kamenů jsou Vám v roce 2017 nejblíže Ryby a Štíři. Na Ryby si však dejte pozor, jejich šarm Vám může snadno učarovat a Vaše city budou pak stabilní asi jako malý člun na rozbouřeném moři. Štíři budou mít velmi pichlavé poznámky. Avšak díky nim Váhy úspěšně vyřeší nejeden problém (stejně jako ostrý skalpel dokáže snadno otevřít postiženou tkáň). Na druhé straně od Vah jsou pak znamení Rak, Blíženci a Beran. Raci Vám jednoduše nebudou vonět. Výstupy Blíženců shledáte neskromnými až obscénními. A Berany, ty byste snad nejraději poslali na daleký výlet, třeba do Kanady.