Vodnář

Deset disků

živel   |   vzduch

Tarotová karta Deset disků

Horoskop lásky

Hojnost, bohatství, prosperita – to jsou klíčová slova v horoskopu lásky Vodnářů. Deset disků připomínajících zlaté mince je předzvěstí štěstí a blahobytu v roce 2017. Na horních třech mincích jsou patrné znaky planety Merkur. Ta je příznačná pro vynikající komunikační schopnosti. Vodnáři se tak mohou těšit, že ve výřečnosti budou jistě excelovat.

Máte problémy s tím, abyste dokázali oslovit atraktivní protějšek? Nyní si oddechněte, tato karta Vám zvedne nejen sebevědomí, ale především povzbudí Vaše jazykové schopnosti. Pokud jste dříve hledali slova a působili při tom jako ospalý rybář, kterému celý den žádná ryba nezabere, vězte, že nyní si budete připadat jako kouzelník ve varieté, který dokáže vytáhnout květinu i králíka z klobouku. Potlesk v podobě polibků Vás nemine.

Jste-li v nějakém svazku a komunikace „vázne“, radujte se, neboť přichází období, kdy si budete schopni vyříkat vše, co Vás trápí. Snáze než dříve partnerovi sdělíte, jaké máte plány a sny, případně, co Vám na jeho chování skutečně vadí.

Rok 2017 se ukazuje jako bod završení pozitivních sil, které se spojí právě do deseti mincí. Dejte proto pozor, abyste energii svěřenou lásce nepromrhali ve zbytečných činech (krátkozraké nevěry, nečestnost, lži, atd.). Proměňte Váš elán na hřejivé vzpomínky, které Vám budou oporou do budoucna.Tarotová karta Deset disků

Zjistěte více po telefonu

Doris – Výklad karet, Minulé životy a karma

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Vzácné kameny jsou uspořádány do kruhového diagramu, který naznačuje, jak vstřícné a blízké vztahy jsou dány jednotlivým znamení zvěrokruhu v roce 2017. Čím blíže jsou dva kameny u sebe, tím je i pravděpodobnější, že vztahy těchto dvou znamení budou intenzivní a vzájemně provázané. Láska nebo přátelství těch znamení, které jsou od sebe více vzdáleny, bude mít samostatnější a nezávislejší podobu. V centru diagramu je stříbrná mince svobody, kolem níž všechna znamení obíhají podobně jako planety kolem Slunce. Svoboda je totiž nezbytnou, často i centrální, součástí každého láskyplného vztahu. Zkuste si do jednotlivých kamenů promítnou sebe, Vaše blízké i přátele. Konstelace jednotlivých znamení Vám napoví, kde má láska a přátelství k sobě blízko a kde daleko.

Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu Horoskop lásky a vztahů sestavený z kamenů podle znamení zvěrokruhu

Vodnáři, podle horoskopu vzácných kamenů jsou Vám v roce 2017 nejblíže znamení Střelec, Kozoroh a Štír. Střelce můžete zprvu vnímat jako krapet otravné, avšak záhy přijdete jejich zvláštnímu humoru na chuť a nakonec v jejich stylu najdete možná i velké zalíbení. Kozorozi Vodnářům budou možná připadat nejprve trochu ješitní, snad až namyšlení, ale posléze zjistíte, že pod tímto povrchem je přece jen křehká duše. Štíři Vodnáře zaujmou svým vytříbeným smyslem pro krásná místa. Vyberou ideální cíl dovolené, pozemek pro dům nebo jen kavárnu nebo čajovnu pro krátký oddech. Vzdáleni od Vodnáře jsou Panna, Rak i Býk. Prvním můžete mít problém stisknout upřímně ruku, s druhými si připít, s posledními pak dohodnout, kdo bude rozhodovat.