Beran

Andělská karta Příroda

živel   |   oheň

Beran - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Horoskop lásky

Horoskop na rok 2018 Beranům přináší dotek přírody. Tato andělská karta předznamenává období, kdy v lásce bude stěžejní přirozenost, nenucenost a upřímnost. Přetvářka a klam tentokrát nepomohou Beranům v lásce k ničemu dobrému. Stejně tak horoskop radí, abyste se zaměřili na pobyt za městem, kde intenzivně pocítíte souznění s Vaší podstatou i milovaným protějškem. Tuny betonu a kilometry asfaltu mohou zbytečně zatěžovat Vaši vzletnou duši a bránit též snaze o uvolnění skutečnou relaxaci.

Kurážný rok 2018

V lásce to vypadá, že Berani rozhodně nebudou postrádat kuráž. Pokud se vyskytne milovaný objekt na dosah, bude bez milosti seznámen se vším, co Vám leží na srdci. Jestli toužíte po drahém svěžím parfému připomínajícím nilské zahrady (Hermes Un Jardin Sur le Nil), nebudete se zdráhat vyjevit takové přání v příhodné chvíli. Pokud byste chtěli trávit s milovanou bytostí více času, jednoduše ji obejmete a nikam nepustíte. A konečně, pokud nyní milovaný protějšek zcela postrádáte, horoskop předpovídá, že v roce 2018 budete mít dobrou mušku. Beran nebude ostýchavý a kdo se dostane do jeho hledáčku, bude neúprosně zasažen Amorovým šípem.Beran - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Zjistěte více po telefonu

Max – Numerologie, Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 70 10 20! Numerolog Max

SMS pište ve tvaru VYLOZ MAX a váš text na 904 30 46

Alan – Astrologie, Numerologie

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Jakým talentem vás obdařily hvězdy?
Chcete se o sobě dozvědět víc? Rád vám na vaše otázky odpovím!
Astrolog a numerolog Alan! Tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ ALAN a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Pohyb a cestování

Berani, rok 2018 rovněž přeje cestování. Lásku můžete v zahraničí najít nebo společnými zážitky stmelit. Pohyb a změna místa Vám bude jednoduše prospěšná. Pokud Vám praskne tkanička při běhání nebo píchnete kolo na lesní cestě, určitě se najde někdo, kdo Vám z takové šlamastyky s radostí pomůže. Když si navíc uvědomí, jak hluboké máte oči a jak ohnivý charakter, začne se ještě trápit, jak co nejzdvořileji získat Vaši emailovou adresu nebo telefonní číslo.

Horoskop radí: poctivost a upřímnost

Patříte mezi poctivce, které by ani nenapadlo dělat ze sebe někoho, kým ve skutečnosti nejste. Berani, horoskop na rok 2018 radí, abyste takový přístup dodržovali i pokud se vydáte do světa internetového seznamování. Není totiž vyloučeno, že se Vám na paty přilepí fanatický obdivovatel, kterého nebude vůbec lehké setřást. Tedy pokud se představíte profilem, jež by mohl prezentovat Grace Kellyovou nebo egyptskou královnu Nefertitis. Vaše přímočarost však získá srdce toho pravého. Láska bez příkras, přirozená a upřímná se stane radostnou náplní života Beranů právě v roce 2018.