Kozoroh

Andělská karta Samota

živel   |   země

Kozoroh - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Horoskop lásky

Kozorohům podle horoskopu lásky prospěje v roce 2018 více samoty. Stejnojmenná karta Vám naznačuje, že přichází čas, kdy je vhodné nastavit zrcadlo dosavadnímu životu, bilancovat a meditovat. Kozorozi, sundejte nohu z plynu a rozjímejte v klidu o tom, co Vám schází a co naopak můžete zcela postrádat. Nemusíte se bát rozpadu manželství nebo rozchodu. Samota je podle horoskopu předzvěstí nevyhnutelného stavu rozpoložení Vašeho nitra. Tak, jako si potřebuje i příroda přes zimu „odpočinout“, aby mohla její krása na jaře opět vytrysknout v plné kráse a vůni nejrozmanitějších květů, tak i Kozoroh by měl rok 2018 brát jako příležitost k hlubšímu oddechu, sportovně řečeno „time out“.

Horoskop ohlašuje svůdnost

V polovině roku 2018, případně i později, by mělo dojít k oživení Vaší touhy sbližovat se s ostatními. Láska ve všech svých odstínech prostoupí Vaši duši stejně jako ranní slunce zalije krajinu svými paprsky a přesvědčí rostliny, aby mu doširoka otevřely svou zelenou náruč. Horoskop předpovídá, že v této době bude Kozoroh nanejvýš svůdný a především pozorný k tomu, co se kolem něj děje.Kozoroh - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Zjistěte více po telefonu

Damiana – Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Máte obavy z nového začátku? Jak se vám bude dařit?
Poskytnu vám precizní výklad karet, obraťte se na mě!
Najdete mě na tel.: 906 70 10 20. Paní Damiana

SMS pište ve tvaru VYLOZ DAMIANA a váš text na 904 30 46

Izabela – Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Rozhodli jste se pro změnu zaměstnání?
Povím vám, jak se vám bude v nové práci dařit!
Astroložka Izabela. Tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ IZABELA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Rok 2018 posílí inteligenci Kozorohů

Podle horoskopu brilance Vašich myšlenek předčí i ta nejsmělejší očekávání. Vaše tchyně by si měla rozmyslet, jestli s Vámi usedne k jednomu stolu, abyste změřili síly při nějaké kolektivní společenské hře. AZ kvíz, šachy, poker, Monopoly nebo Scrabble? Na tom vůbec nezáleží! Vy budete postrachem všech protihráčů. Kozoroh tak v pocitu vítězství snadno získá zpět to, co mu může z počátku chybět právě v lásce.

Láska na vrcholu sil

Rok 2018 také Kozorohům přinese rozvoj fyzických sil. Vaše paže nebudou sice mohutné jako ty Arnolda Schwarzeneggera, asi neuběhnete 100 metrů lépe než Usain Bolt, ani nemusíte zdolat 8848 metrů, abyste pokořili Mount Everest. Horoskop jednoduše připomíná, že sílu rozhodně využijete při zdolávání překážek, které Vám láska postaví do cesty. A co víc, ruku v ruce s tím, kdo Vás miluje, se Kozoroh nadšeně vydá na místa, kde by ještě loni stěží dýchal a měnil zpocené košile jednu za druhou.