Lev

Andělská karta Síla

živel   |   oheň

Lev - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Horoskop lásky

Průbojnost je na vzestupu! Lvi se mohou těšit, že v roce 2018 naleznou ve vlastním nitru pramen energie, který dokáže povzbudit jejich lásku a činorodost. Možná toužíte být rytířem ve zlaté zbroji, možná chcete být nejkrásnější růží v zahradě – horoskop předpovídá, že sebevědomí a odhodlání Vám k dosažení takového cíle scházet nebude.

Rok 2018 podpoří instinkty

Lev by měl spoléhat na své instinkty. Dobrou potravu tato kočkovitá šelma pozná v přírodě na míle daleko a v otázce lásky je nutno připustit, že pokud Vám někdo skutečně nevoní, patrně pak nepomůže ani změna parfému. Horoskop přináší jasné poselství: Lev lásku rozumem nepřelstí. Když v roce 2018 začnou Vaše city pádit bezhlavě vpřed jako stádo splašených koňů, nezbývá než se za nimi vydat a hledat místo, kde se zastaví.Lev - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Zjistěte více po telefonu

Dalibor – Numerologie, Práce s kyvadlem, Jasnovidectví bez pomocných prostředků

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Třete bídu s nouzí? Chápu vaši situaci, sám jsem se v ní kdysi ocitl. Numerologie mi pomohla se z ní dostat ! Rád pomohu i vám! Vím, kdy se vám začne dařit lépe! Rychlá odpověď na tel.: 906 70 10 20! Numerolog Dalibor

SMS pište ve tvaru VYLOZ DALIBOR a váš text na 904 30 46

Dalila – Astrologie, Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 70 10 20 Astroložka Dalila

SMS pište ve tvaru VYLOZ DALILA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Horoskop nabádá ke smířlivosti

Říká se rovněž, že „láska prochází žaludkem“. Neznamená to však, že byste měli rok 2018 trávit u plotny, jak připomíná horoskop. I když Lvi mají předpoklady být tím nejlepším šéfkuchařem nebo předsedou gurmánské poroty, v soukromí se vyplatí vsadit spíše na smířlivý a kompromisní přístup, který není ostatním tolik nadřazen. Lvi, má Váš miláček chuť na Čínu a Vy byste raději knedlo-vepřo-zelo? Inu, zajděte do takové restaurace, kde mají obojí! Uvidíte, že si nakonec v polovině večeře talíře s radostí vyměníte. A pokud by jeden z Vás měl špagety, skončí to zcela jistě tak, že se zakousnete společně do té nejdelší a uprostřed nastane velká srážka našpulených rtů – pardon, tedy polibek. Lvi, chovejte se vstřícně, překvapujte, a budete podle horoskopu lásky po zásluze odměněni.

Láska Lvů si vyžádá i svaly

Horoskop na rok 2018 Lvům rovněž připomíná, že láska není jen procházkou růžovým sadem. Ve Vašem případě počítejte spíše s boxerským zápasem nebo bojovou hrou. Místo Jamese Bonda bude mít Lev v patách vytrvalé a vynalézavé ctitele. Avšak pokud se setkáte s někým, kdo není právě stejné krevní skupiny jako Vy, nebo Vám dokonce ublíží, změní se Lev v „Zuřícího býka“ jako Robert De Niro ve stejnojmenném filmu. Se Lvem tak nebude radno si ve věcech lásky během roku 2018 příliš zahrávat.