Panna

Andělská karta Počátek

živel   |   země

Panna - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Horoskop lásky

Panny, podle horoskopu na rok 2018 přichází v lásce období změn a nových počátků. Pokud jste v dlouhotrvajícím vztahu, měli byste se připravit na to, že bude zapotřebí jej v roce 2018 oživit a obrazně řečeno „restartovat. Některé mezilidské „aplikace“ jsou zřejmě již příliš dlouho v provozu a způsobují chyby systému (odpusťte nám prosím analogii se světem počítačů, přijde nám humorná). Panny, hádka s Vašim milovaným protějškem o tom, jak strávíte nadcházející víkend, může připomínat „zamrzlý“ kurzor, který se ne a ne hnout z místa, i když myší pohybujete jako diví. A zabouchnuté dveře před nosem, bez jakéhokoli vysvětlení, co jste udělali špatně, mohou být zase obdobou dobře známé hlášky „program provedl neplatnou operaci a bude ukončen“. V těch nejhorších případech se můžete podle horoskopu dočkat i nechvalně proslulé „modré obrazovky“, například když naleznete dopis v kuchyni, že Váš partner odjíždí na 14 dní pryč bez předchozího upozornění.Panna - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Zjistěte více po telefonu

Ludmila – Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním!
Vaše Ludmila na tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ LUDMILA a váš text na 904 30 46

Dalila – Astrologie, Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 70 10 20 Astroložka Dalila

SMS pište ve tvaru VYLOZ DALILA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Rok 2018 jako předzvěst lepších zítřků pro Panny

Neházejte však flintu do žita. Horoskop lásky na rok 2018 totiž předpovídá, že takové zvraty jsou u Panny jen nutným zlem na cestě k lepším zítřkům. Podle horoskopu čeká Panny období, kdy budou muset sešlápnout plyn až na podlahu a nechat rozjet kreativitu na maximální rychlost. Panny by měly přehodnotit, zda způsob, jakým si rozdělily v partnerství nebo manželství role, ještě stále vyhovuje jim i milovanému protějšku. O tom, kdo chodí nakupovat rohlíky, kdo drží ovladač od televize a kdo vybírá barvu povlečení, můžete nechat v domácnosti znovu hlasovat. Horoskop říká: láska je tvárná a co Vám vyhovovalo včera, už nemusí být aktuální dnes.

Horoskop radí: začněte jinak

Horoskop rovněž apeluje na Panny nezadané, aby v roce 2018 šli takříkajíc „na věc“ jinak. Problémy, které Vám láska přinesla v minulosti, nyní podle horoskopu můžete překonat výrazně snáz. Začněte znova s čistým štítem a především přestaňte „tlačit na pilu“. Vyzkoušeli jste loni internetovou seznamku, speed dating, seznamovací agenturu a ještě kamarádku jako dohazovačku? A s nulovým výsledkem? V roce 2018 si dejte raději nohu přes nohu a zaměřte svoji mysl na jiné cíle. Láska k Vám přijde oklikou sama. Panny, tak jako někdy ráno u snídaně z nenadání naleznete řešení problému, kvůli kterému jste předchozí večer nemohli usnout, tak i v životě potkáte lásku často až ve chvíli, kdy byste to již nečekali – ve výtahu, ve vlaku, v metru, na benzínové stanici nebo třeba v lese u potoka.