Ryby

Andělská karta Trpělivost

živel   |   voda

Ryby - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Horoskop lásky

Trpělivost bude v roce 2018 průvodkyní Ryb. Staré tibetské přísloví praví: „Kdo spěchá, nedojde do Lhasy“ (Lhasa byla administrativní centrum Tibetské říše). Horoskop připomíná, že Ryby sice před sebou nemají pouť do vzdáleného města, ale láska je rovněž úkolem, který nelze vyřešit v krátkém termínu. Upřímně řečeno, láska je prchavá záležitost a těžko si u ní jednoho dne uděláte zelenou fajfku „provždy splněno“. Horoskop naznačuje, že láska bude pro Ryby v roce 2018 spíše jen jakousi krásnou zahradou, kterou smíte často navštěvovat, ale těžko si ji celou s sebou odnesete domů v batohu.

2018 jako rok vášně

Podle horoskopu se před Rybami v roce 2018 rozprostírá období divoké a nespoutané vášně. Spíše než na lov bizonů se však Ryby vydají na odvážné výlety do světa intimity. Budete zkoumat, které cesty Vám přinášejí vzrušení a rozkoš a ze kterých se Vám nebezpečně točí hlava.Ryby - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Zjistěte více po telefonu

Emanuela – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Minulé životy a karma, Reiki na dálku

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 70 10 20!

SMS pište ve tvaru VYLOZ EMANUELA a váš text na 904 30 46

Dalila – Astrologie, Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 70 10 20 Astroložka Dalila

SMS pište ve tvaru VYLOZ DALILA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Ryby, jak se do lesa volá …

Horoskop lásky na rok 2018 také předznamenává epochu, kdy bude možné slyšet ozvěnu vlastních činů. Těm, co byli nečestní nebo nepořádní, začne osud oplácet stejnou mincí. A naopak, všechny poctivé a upřímné Ryby se mohou těšit na to, že se jim pozitivní energie pomalu začne vracet zpět. Konat dobro má hluboký smysl a Ryby to vědí. Láska pro ně není jen sladkým perníkovým srdcem, po kterém se zapráší a možná zbude pár drobků, ale spíše velkou růží, která kvete každý rok znova a znova.

Horoskop slibuje Rybám blahobyt

Horoskop předpovídá, že Ryby si mohou v roce 2018 zvesela vyskočit a výsknout. V oblasti vztahů Vás čeká rozhodně vývoj k lepšímu. Pokud toužíte po svatebních šatech a dekretu stvrzujícím novopečené manželství, s nejvyšší pravděpodobností se Vám toto přání vyplní. A nejen to. Horoskop je rovněž příslibem i materiálního dostatku, takže v roce 2018 nebude problém zaletět na líbánky k protinožcům, prázdniny strávit na palubě luxusní jachty a Nový rok oslavit třeba na ponorce Nautilus ve společnosti kapitána Nema. Trochu žertujeme, ale skutečně v lásce budou lidé narození ve znamení Ryb zásobeni mnoha fantastickými zážitky, které by jim mohl závidět i samotný Jules Verne.