Váhy

Andělská karta Přátelství

živel   |   vzduch

Váhy - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Horoskop lásky

Zásadním poselstvím horoskopu lásky na rok 2018 je sdělení, že „ve dvou se to lépe táhne“. Váhy, horoskop Vám v andělské kartě Přátelství naznačuje, co pro Vaše znamení bude během roku 2018 stěžejní. Sex je samozřejmě úžasný, peníze zase poskytují blahobyt a určitou svobodu tomu, kdo je má, ale skutečný pocit naplnění přichází až ve chvíli, kdy s někým souzníte a sdílíte zážitky i pohled na svět. Horoskop předpovídá, že vlastnosti jako důvěra, spolehlivost šlechetnost a komunikativnost u Vah stoupnou nesmírně v ceně.

Rok 2018 rozptýlí u Vah obavy

Rok 2018 s sebou přinese i jisté úzkosti pramenící z obav, čeho všeho jsou lidé kolem Vás schopni, a co hůře, čeho jste Vy sami schopni. Ovšem zachovejte klid. Láska má svá specifika. Jen proto, že je Burdž Chalífa v Dubaji nejvyšším mrakodrapem světa (828 metrů vysoký, 163 poschodí), neznamená to ještě, že brzy spadne. A stejně tak, pokud Váhy začnou trápit hříšné myšlenky, neznamená to ještě, že by měli propadnout panice. Pohled na krásného a přitažlivého muže nebo ženu Vám může způsobit rychlý srdeční tep, ale to je pouze důkazem, že jste z masa a kostí, mladí a vitální – nikoli tím, že byste snad svého partnera nemilovali.Váhy - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Zjistěte více po telefonu

Oskar – Numerologie, Výklad karet, Astrologie

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Kdy do vašeho života vstoupí láska? Povím vám to, zavolejte mi! Numerolog a kartář Oskar na tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ OSKAR a váš text na 904 30 46

Emanuela – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Minulé životy a karma, Reiki na dálku

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 70 10 20!

SMS pište ve tvaru VYLOZ EMANUELA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Horoskop předpovídá vybíravost

Horoskop rovněž předznamenává zvýšenou smyslovou aktivitu u Vah. Pokud Vám vyhovovala ½ parfémů, kterými se opačné pohlaví snaží přivábit Vaši pozornost, v roce 2018 už to bude jistě jen ¼. Ano, Váhy se v otázkách lásky i vkusu stanou vybíravějšími. Pokud pro Vás dosud byly synonymem pěkné a kvalitní košile značky jako GAP, Cottonfield, H&M, s. Oliver, Benetton, Hilfinger nebo Espirit, vsaďte se, že v roce 2018 poznáte krásu a taje pro Vás dosud patrně zcela neznámých výrobců jako jsou Turnbull & Asser, Hilditch & Key, Brooks Brothers nebo Charvet.

Láska jako omalovánky

Láska rovněž Váhám ukáže, jak pikantní dokáže skutečnost často být. Podle horoskopu právě v roce 2018 Váhy zažijí neuvěřitelné historky, třeba když se v okolí začne řešit dědictví, rozvod nebo rozdělení nějakého podniku. Lidské charaktery se najednou vybarví jako dětské omalovánky a Vy budete mít mnohem jasněji v tom, kdo je Vaší lásky hoden a koho je lépe vymazat z telefonního seznamu.