Vodnář

Andělská karta Péče

živel   |   vzduch

Vodnář - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Horoskop lásky

Lásku Vodnářů v roce 2018 podpoří a nasměruje andělská karta Péče. Láska není samozřejmá. I když nám přijde, že vzduch je neviditelnou a automatickou součástí našeho života, i krátký pobyt pod vodní hladinou dokáže jakéhokoli člověka přesvědčit o opaku. A s láskou je to velmi podobné. Horoskop proto doporučuje, aby se Vodnáři soustředili na svůj citový život a nenechávali vše náhodě podle hesla: „No, však ono to už nějak dopadne“. Vašim živlem je vzduch, který má tendenci chování Vodnářů zlehčovat a činit nestabilním. Horoskop však radí: Vodnáři by si měli v roce 2018 obout pomyslné železné boty a stát s nimi pevně na zemi (Vodnáři totiž tuze rádi létají v oblacích).

Rok 2018 a osudové zkoušky Vodnáře

Buďte rovněž obezřetní, kam Vaši lásku zaměříte. Pokud máte domácího mazlíčka, určitě jej můžete zahrnout péčí a tato němá tvář Vodnářům jejich citovou štědrost maximálně oplatí. S lidmi je sice často těžší pořízení, ale, ať se nám to líbí nebo ne, vztahy s nimi jsou skutečnou náplní života, zatímco chov koček a pejsků často jen náhradou nedostatku přirozené lásky a porozumění. Horoskop Vodnáře nabádá: i v případě, že Vás milovaný partner dohání k šílenství, měli byste takové trápení v roce 2018 vnímat jako nezbytnou zkoušku osudu, spíše než jako zbytečnou a nesmyslnou trýzeň.Vodnář - andělská karta pro horoskop lásky 2018

Zjistěte více po telefonu

Max – Numerologie, Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 70 10 20! Numerolog Max

SMS pište ve tvaru VYLOZ MAX a váš text na 904 30 46

Ludmila – Výklad karet

Zavolejte mi na tel.: 906 70 10 20

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním!
Vaše Ludmila na tel.: 906 70 10 20

SMS pište ve tvaru VYLOZ LUDMILA a váš text na 904 30 46

»   Další poradci

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz


Horoskop signalizuje změnu

Horoskop na rok 2018 Vodnářům, kteří se rozešli nebo rozvedli, ukazuje na semaforu zelené světlo. Život jde dál a Vy se už definitivně přestanete utápět ve vlastním žalu. Ti, kdo se vrátí zpět k původním protějškům, zjistí, že nelze 2x vstoupit do téže řeky. A ostatní, kteří už střepy rozbité lásky konečně hodili přes palubu, zase mohou pomalu vyhlížet přístav, kde by stálo za to trvale zakotvit.

Láska není hra

Vodnáři, i když jste se jistě už někdy v minulosti zklamali, dospěli jste patrně k přesvědčení, že pravá láska rozhodně není žádná „hra“. Nehledají se v ní vítězové a poražení. V lásce si můžete jen užívat blaženého pocitu, který prostupuje celým tělem – asi podobně jako se kočka dokáže vyhřívat většinu dne v jarním slunci. Horoskop roku 2018 ukazuje Vaše nitro ozářené paprsky porozumění, důvěry a laskavosti. Věříme proto, že se Vodnářům bude v citové oblasti nadmíru dařit.