Příprava horoskopů

Jak naše tarotové horoskopy vznikají?


Redakce

Berta family

Naše horoskopy jsou založeny na tradici tarotových karet, nikoli na symbolickém výkladu planet. Tarotové horoskopy jsou proto odlišné a mohou Vám pomoci podívat se do tajů budoucnosti jiným úhlem pohledu než běžná astrologie.

Při přípravě horoskopu používáme andělské karty, Crowleyho tarot (Thothův tarot), tarotové karty Rider Waite nebo stařičké tarotové karty Tarot de Marseille.

Pro každé znamení zvěrokruhu vybíráme vždy jednu kartu na celý rok. A proč? Mohli bychom k sestavení horoskopu samozřejmě použít karet i více, například jednu pro lásku, druhou pro finance atd. Jde nám však o to, netříštit čtenářovu pozornost a vystihnout pouze jeden hlavní trend, který bude ovlivňovat Váš život v daném roce. Základ redakce tvoří tři členové (máme však další externí spolupracovníky), a proto připravujeme tři roční horoskopy – jeden základní obecný, druhý zaměřený na lásku a třetí na kariéru a pracovní život.

A nyní k samotnému procesu tvorby. Volíme vždy klidný sváteční den. Během přípravy našeho tarotového horoskopu hoří svíčka, která pomáhá koncentrovat správnou energii v místnosti. Před vytažením každé tarotové karty se autor výkladu pohrouží do meditativního rozpoložení tak, aby jeho ruka zvolila skutečně tu správnou kartu pro dané znamení.

Každá volba je pečlivě zaznamenána klasickým plnícím perem (snažíme se vyhnout všem moderním prostředkům, které by mohly působit na výklad rušivě). V následujícím týdnu pak připravujeme všech dvanáct horoskopů s tím, že denně nikdy nezpracujeme více jak jeden nebo dva. Chceme totiž každé kartě věnovat maximální úsilí a soustředění. Horoskopy jsou naší zálibou. Nespěcháme a užíváme si tuto zvláštní práci.

Naši důvěryhodní partneři, kteří podnikají s láskou a poctivostí: Zlatnictví Brno SOKOP, České outdoor oblečení Rejoice BRNO